banner222
Öne Çıkanlar sapa restaurant bar saklı resim sergisi sevtuğ kasapbaşoğlu bodrumda önce fiş sonra alışveriş veysel uyanık
banner225

SİYU GALLERY ART CAFE AÇILDI.

 
SİYU GALLERY ART CAFE AÇILDI
Ayşegül Şaylan ve Müzisyen Levent Ağralı’nın sahibi oldukları mekan, sanat ve lezzeti bütünleştirerek, farklı bir konsept ile Bodrum’a hizmet etmeye başladı. Geçtiğimiz gün yaptıkları açılış ile dostlarını ağırlayan Siyu Gallery Art Cafe, sanat lezzet ve eğlenceyi Bodrum’da buluşturan tek mekan olarak hizmet veriyor.

Siyu Gallery Art Cafe’yi sahibi Ayşegül Şaylan şu şekilde anlatıyor;

“Öncelikle geçtiğimiz senelerde burayı kendimize bir atölye olarak tutmuş, çalışmalarımızı bu küçük ama eşsiz mekanımızda yapıyorduk. Sonrasında, buraya gelen eş, dost ve arkadaşlarımızın da önerisi ile Bodrum’da bizim gibi doğadan aldığını sanat eseri haline getiren, dönüştürerek üreten, bundan kazanç sağlayan sanatçı arkadaşlarımızın eserlerini sergilemeye başladık. Zaman içerisinde buraya gelerek sadece sergiyi gezmenin yanında burada oturmaktan keyif alan misafirlerimizin de sayesinde burayı bir art kafe olarak tekrar düzenledik.

Burada masa sandalyeler haricinde gördüğünüz her şey satılık. iki farklı menü ile misafirlerimizi karşılıyoruz. Birisi, klasik yeme içme ile alakalı olan menümüz, diğeri de mekanda görebilecekleri eserler hakkındaki ürünler ve fiyatlarından oluşuyor. Siyu Art Cafe’de gördüğünüz dekorlar, kullanılan malzemelerin hepsi doğaya atılmış, kimileri için çöp olan, kimileri için bir anlam ifade etmeyen ürünlerin geri dönüştürülerek, ürün haline gelmiş hali.

Kışın kısıtlı bir yere sahibiz. kapalı alanımızda 25 kişi, yazın da açık alanımızla birlikte 50 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Sunduğumuz lezzetlerin hepsini kendimiz yapıyoruz. Bu nedenle eğer lezzetlerimizin tadına bakacaksanız, rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Ama amaç vakit geçirmek, biraz soluklanıp keyif yapmak ise o zaman günün her saati sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.” Kaynak:Bodrumania. com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237