banner222
Öne Çıkanlar sapa restaurant bar saklı resim sergisi sevtuğ kasapbaşoğlu bodrumda önce fiş sonra alışveriş veysel uyanık
banner225

Bodrum Mızıkacıları Su Sahnesinde

 BODRUM MIZIKACILARI SU SAHNESİNDE                                                                                                             Bodrum Paşa tarlasında yaz-kış 12 ay hizmet veren ünlü restauran '' Su '' bu kış'ta sizlere çok keyifli bir ortam sahne sunuyor. Türk Pop Müziğinin dev isinmlerinin buluştuğu Bodrum Mızıkacıları gurubu ile her hafta Salı-Cuma ve Cumartesi akşamı canlı müzik programı başlatan ünlü mekan Nostalji dolu akşamlar yaşatıyor.                                             

Tavernadan, Alaturkaya kadar bir çok müziği keyifle dinleyeceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz mekan Salı akşamları Ruşen Özben, Nilgün Onatkut,Hurşid Yenigün, Zafer Baykal ve Old Boys Gurubu ile sizlere unutulmaz bir akşam yaşatıyor.             

Hafta sonları ise başka bir güzellikte !...                                                                                                                  

Cuma akşamları Nesrin Körükçü, Ragıp Arda, Gülay Tuncer, Zafer Baykal, nezih Kuloğlu, Afşin Gök ile sizleri eğlendirirken, Cumartesi akşamları ise  Selçuk Alagöz, Dicle Yenigün, Zafer Baykal, Aslıhan Say, Fatih Evcil ve Serdar Uygun ile muhteşem bir hafta sonu finali yapıyor.                                                                                                           

 Bu eğlence kaçmaz !...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237