banner222
Öne Çıkanlar cumhuriyet balosu anadolu medeniyetleri ahmet çevik sonsuzluğa doğru mavi meyhane
banner225

Sakız Sahnesinde Bir '' Cevher ''


 


SAKIZ SAHNESİNDE BİR '' CEVHER ''...!                                                                           


Bodrum eğlence hayatının ünlü mekanı Sakız 15 Temmuz 2018 akşamı çok değerli bir yorumcu ve sanatçı Cevher ile Bodrumluları ve tatilcileri eğlendirecek.                               

Cevher Sakız sahnesinde Eğitim hayatına doğduğu şehir olan Trabzonda başlayan sanatçı müzik adına ilk adımını Ankara Başkent Musiki Cemiyetinde başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Halk Müziği Korosu solistliğinde de bulunan Cevher Ankara'da konserler ve sahne çalışmaları devam ederken, bir taraftanda hedeflerini büyüterek İstanbul yollarına düştü. İlk iş çocukluk hayali, ÜSKÜDAR MUSİKİ CEMİYETİ'ne girmek oldu, yine bir diğer hayali olan “İTÜ TÜRK MÜZİĞİ DEVLET KONSERVATUARI” nda Batı Solfeji eğitimi aldı.

2005 yılında ilk albüm projesi olan “SEN ANLARSIN" ı piyasaya çıkardı.Bu albümle; Arabesk-Fantazi dalında birçok ödüle layık görüldü.

2005 yılında ilk albüm projesi olan "Sen Anlarsın" ı piyasaya çıkardı.Bu albümle; Arabesk-Fantazi dalında birçok ödüle layık görüldü.

2012'de Aysel Gürel - Ayla Çelik imzalı “SALKIM SÖĞÜT" adını taşıyan 4 şarkılık bir maxi single çıkardı.

2014 yılının başlarında yayınladığı , "ŞÜPHELİ" isimli teklisiyle, radyoların en çok çaldığı şarkılar arasına girmeyi başardı.

2015’de, hep yapmak istediği "Canlı Stüdyo Arabesk" projesini hayata geçiren yorumcu, dijital platformda yorumladığı arabesk cover şarkılarla büyük beğeni toplayarak geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı.

2017 Haziran’ ında, 2 yıldır üzerinde çalıştığı sözü ve müziği kendisine ait, Suat Aydoğan aranjörlüğünde hazırladığı “MERHAMETSİZ” isimli albümüyle müzikseverlerle buluştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237