banner222
Öne Çıkanlar cumhuriyet balosu anadolu medeniyetleri ahmet çevik sonsuzluğa doğru mavi meyhane
banner225

Serpil Benay Bodrum'da Sahne Rekoru Kırdı


SERPİL BENAY BODRUM'DA SAHNE REKORU KIRDI                                                                                               


 Bodrum eğlence hayatının ünlü mekanlarından Delfi'nin '' Yıldızlı Geceler '' programının bu haftaki konuğu Serpil Benay oldu. Bodrum'da ilk defa sahne alan sanatçı dostları, arkadaşları ve hayranlarının akınına uğrarken, Delfi sahnesinde tam bir Yıldızlar Geçidine eşlik etti.                                                                                                                                     

 Geceye katılan Bodrum sahnelerinin ünlü sanatçıları Müge Soler, Haluk Kunter, Emin Kaleli, Anıl Taş, Prince Erkan Serçe, Ali Can Atalay ve Merve Sökmen'in yanısıra Almanya sahnelerinin ünlü Türk sanatçısı Çağlar Alkaç ile yeni singıl çıkaran Nüvit Yıldız gibi sanatçı dostlarını da sahneye davet eden ve onlara da şarkı söyleten Serpil Benay için Delfi sahnesi bir müzik şölenine döndü.                                 

Tıpatıp Show Besim Kazado'nun da sahne aldığı ve ünlü fotoğrafçı Erol Atar, ünlü sinema yıldız Bahar Öztan, eski futbolculardan Kasım Gündüz, Almanyanın ünlü Türk Modacısı Cem İpli ve Sema Çoşkuner'inde katıldığı gece'de Erol Atar mikrofonu eline alarak şarkılar söyledi.                                                     

Bodrum Trio Band eşliğinde 11 sanatçının şarkılar söylediği gece'de Serpil Benay, 11 sanatçı dostunu tek tek sahneye alarak Bodrum eğlence hayatına yeni bir anlayış ver renk getirmenin yanında bir de rekora imza attı.                                                               

Bülent Ersoy'un çiçek gönderdiği ve arkadaşları Nur Yerlitaş'ın rahatsızlığından dolayı katılamadığı gece de çiçeğin üzerinde yazan '' Seni Seviyorum '' notu ilgi çekti.    

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237