banner222
Öne Çıkanlar bodrum ahşap yelkenli yat yarışları bodrum vosvos fan club rebetis abd önce fiş sonra alışveriş
banner225

Erol Ünal Posta'daEROL ÜNAL BODRUM POSTA'DA

Temmuz 2009'dan beri Facebook’ta "BODRUM SANAT HABERLERİ” grubunu yöneten "Bodrumfatihi.com"un "Kültür ve Sanat Danışmanı" Erol Ünal 20 Temmuz'dan itibaren Bodrum Posta’da yazıyor. Erol Ünal Bodrum Posta Gazetesinde "Bodrum'da Kültür ve Sanat" adlı köşeside her Cumartesi Bodrum'dan sanat haberleri verecek.

Bodrum Posta; Posta gazetesinin Bodrum eki olarak 23 Nisan 2013'den itibaren Bodrum'da... Bodrum'un günlük bir kent gazetesi olan Bodrum Posta; Bodrum'da hergün okurlarıyla buluşuyor.

Erol Ünal 1945'de İstanbulda doğdu. Basına ilgisi öğrencilik yıllarında başladı. Basınla çalışmasına 1959'da Çanakkale Lisesinde öğrenciyken boş zamanlarında "Demokrat Çanakkale" gazetesinde muhabirlik yaparak başladı. 1960'da Bandırma'da geldiğinde mahalli "Ufuk" gazetesinde muhabirlik yapmaya başladı.1962'de Hür Vatan" gazetesinin de muhabirliğini yaptı. 1964'e kadar "Tercüman" Gazetesi'nde Bandırma muhabirliği yaptı. Haziran 1965'de Burhaniye'de yapılan Balıkesir İli Gazeteciler Cemiyeti'nin Kongresine katıldı. 1966'da İstanbulda Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu (Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi)'nde okurken İstanbuldan Vatan, Ulus, Tanin, Hareket Gazetelerine sanat haberleri gönderiyordu. Türkiye Basın-Iş Sendikası üyeliğinde bulundu. Okul bitince Ankara Reklam ve Ajanstek gibi ajanslarda Art direktör'lük yaptı. 1978'de Sibil Reklam'ı kurdu. 2009'da emekli olduktan sonra Bodrum'a yerleşti. Temmuz 2009'dan beri Facebook’ta "Bodrum Sanat Haberleri” grubunu yönetiyor. Bodrumdaki muhtelif dergilerde yazıları ve fotoğrafları yayınlanıyor. "Bodrumfatihi.com"un Kültür ve Sanat Danışmanı olarak görev yapıyor. Bodrum Fotoğraf Kulübü ve BodrumArt derneği üyesidir.

Anahtar Kelimeler:
Erol ünalBodrum Posta

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237