banner222
Öne Çıkanlar sapa restaurant bar saklı resim sergisi sevtuğ kasapbaşoğlu bodrumda önce fiş sonra alışveriş veysel uyanık
banner225

HZ.ÖMER ADALETİ İSTİYORUZ !... AÇ KALMAMAK İÇİN SESİMİZİ DUYURMAYA ÇALIŞIYORUZ.

Aç Kalmamak İçin Sesimizi Duyurmaya Çalışıyoruz !

Bodrum Eğlence ve Müzik Sektörü çok tepkili !

  1. GÜNDÜR SİFTAH YAPMADIK, 15 BİN ÇALIŞAN EKMEK BEKLİYOR.

Hz Ömer Adaleti Bekliyoruz !...

  1. Meclis Üyesi ve Mandarin Bar işletmecisi Atilla Serttaş ile Bodrum’ un ilk eğlence mekanı sahibi Veli Bar’ın işletmecisi Ağıt Turan Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Koccadon ile birlikte basının ve kameraların karşısına geçerek Barların, Gece Kulüplerinin ve Eğlence Mekanlarının açılmamasına tepki gösterdiler. Bodrum’da um’da 1000’in üzerinde eğlence sektörü işletmesi şu anda kapalı olduğunu ve sektörde çalışan 15 kişinin işsiz ve aç olduklarını belirttiler.

  1. dayanma güçleri kalmadıklarını ve bu 15 000 kişinin aileleri ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerle 60.000 rakamınını bulduğunu söylediler. Yan sektörlerle birlikte 150.000 e yakın kişinin 111 gündür işsiz ve çaresiz olduğunu belirtilirken, eğlence yerlerinin bir an önce açılarak hem Bodrum halkına hem turizme hemde ekonomiye katkı sunmak istediklerini belirttiler.

  1. ve Sayın Bakanımızdan ve Bilim Kurulumuzdan ; Hazreti Ömer’in adaletini istiyoruz diyerek, biz ve benzeri tüm işletmeler, yani otel, beach clup, restoran açıkken ve iş yapıyorken bizler tüm önlemleri alabilecek güce sahipken sahipsiz bırakılmayı, aç kalmayı haketmiyoruz ve sesimizi duyurmaya çalışıyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237