banner222
Öne Çıkanlar neşet ruacan denize en çok mavi yakışır suzan kardeş bodrumda bodrumbasın platformu bodrum marina yacht club
banner225

Erol Ünal'a ''Dayanışma'' Ödülü


 EROL ÜNAL'A SANAT-MAGAZİN'E YAZAR OLARAK KATKILARINDAN DOLAYI "DAYANIŞMA" ÖDÜLÜ VERİLDİ.2009'dan beri Facebook'ta Bodrum Sanat Haberleri gurubunu yöneten ve özellikle Bodrumda açılan sergilerin haberlerini Bodrumlu sanatseverlere hergün güncelleyerek yayınlayan Erol Ünal; Bodrumda görülmesi gereken sergileri ayrıca Sanat-Magazinde de yayınlıyordu. Bir senedir Sanat-Magazin web sayfasında Bodrumda görülmesi gereken sergiler geniş bir şekilde yer alıyordu. 


İstanbul Sanat Magazin’in kuruluşunun 5. Yıl kutlamaları ışığında 2017 “Başarıya Alkış - Emeğe Saygi" ve "Dayanışma" ödül töreni 30 Eylül 2017 Cumartesi günü İstanbulda The Green Park Hotel-Bostancı’da yapıldı. İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz sahibi Kemal Gönüleri; İstanbul Sanat Magazin’in 5 yıllık serüveninde emekleri geçen yazarlar arasında bulunan Erol Ünal'a "Dayanışma" ödülü verdi. 
Dayanışma ödülü verilen diğer yazarlar Harika Ören, Şahika Öner, Recai Oktan, Akın Ok, Deniz Tokgöz, Ahmet Ündağ, Vadullah Taş, M.Demirel Babacanoğlu, Anibal Güleroğlu, Bekir Kurt, ve Necati Mumay.

EROL ÜNAL YENİ SERGİ SEZONUNDA EN MODERN YENİLİKLERİ BODRUMA SUNACAK 
Sanat Magazin yazarı olan Erol Ünal yeni sezonda Bodrumlu sanatçıların roportajlarını da internette onbeş günde bir www.Sanat-Magazin.com sayfasında yayınlayacak.

Ayrıca hayatımıza bir anda dahil olan QR kodu da yeni sezonda Bodrum Sanat Haberlerinde kullanılacak. Mobil cihazların kameralarından okutulabilen özel  QR kodu ile galeri sayfasına gidilip sergi hakkında geniş bilgi, sanatçının özgeçmişi ve eski sergileri detaylarıyla inceleyebilecek. 
Telefonunuza yüklenecek basit bir QR uygulaması ile ve telefonun kamerası sayesinde Bodrum Sanat Haberlerindeki bilgilere istenilen her yerden hemen ulaşabilecek, kayıt altına alabilecek ve her zaman bakılabilecek. Bu açıdan bakıldığında QR kod dijital dünyadaki bilgi paylaşımını hızlandırmanın en etkin görsel unsurlarından biri olarak kabul ediliyor. QR kullanımı oldukça basit. Kameraya sahip akıllı bir cep telefonu ve barkod okumaya yardımcı bir uygulama ile bütün QR kodları okunabiliyor. Üstelik bunun için her hangi bir ücrette ödenmiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237