banner222
Öne Çıkanlar taşlardan plastiğe resim sergisi hicran hürriyet arbesque project büyükşehir belediyeleri
banner225

Anıl Taş '' Leyla'nın Öğrencisi '' Klibi ile 20. Sanat Yılını Kutladı


ANIL TAŞ ''LEYLA'NIN ÖĞRENCİSİ '' KLİBİ İLE 20.SANAT YILINI KUTLADI

Bodrum eğlence hayatının Show Man Sanatçısı Anıl Taş 20 yıllık sanat yaşamını Leylanın Öğrencisi isimli şarkısına yaptığı klip ile taçlandırdı. Tiyatro ve Dublaj Sanatçılığı ile sanat hayatına adım atan sanatçı söz ve güftesi İzmir TRT Radyosundan Seliş Öztaş’a ait olan '' LEYLANIN ÖĞRENCİSİ ''isimli şarkıya çektiği klip ile sosyal medya da gündem oldu.           

 Haldun Dormen ekolü bir tiyatro oyuncusu olan Anıl Taş ayrıca Enver Demirkan’ın Virgül Tiyatrosunda da bir çok oyunda rola aldı.Bodrum'daki sahne hayatında Tiyatro Sahnesi ile Müzik sahnesini birleştiren ve kendisinin yazıp yönettiği,kostümlerini Yıldırım Mayruk’un hazırladığı,ses ve ışığın Gökhan Karabulut’a,Makyajın Figen Tokmak’a,Rejinin Şakir Yılmaz’a ait olduğu tek kişilik stand up komedi oyunu “AFİTAP HANIM” ı farklı sahne aldığı mekanda sahnelemeye devam ediyor.                   

Televizyon kanallarında yerli ve yabancı bir çok dizide halen seslendirme sanatçısı olarak görev yapan, dizi ve reklamlarda da oynayan sanatçı Bodrum İstanbul arasında mekik dokuyor. İyi derecede ingilizce bilen ve Jazz müziği ile de ilgilenen sanatçı Türk Sanat Musikisinden Türk Halk Müziğine, Arabesk'ten Pop müziğe kadar olan geniş repertuarı ile ve sahne showlarıyla Bodrumda tatilcileri eğlendiriyor. Bodrum'un ünlü mekanları yanı sıra 5 yıldız tatil köylerindede sahne alan sanatçıyı Avrupalılarda artık tanıyor.   
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237