banner222
Öne Çıkanlar delfi mey bodrum bodrumda seyyar satıcılar burhan doğançay dedikodulu plus bodrum 29. bodrum cup yat yarışları
banner225

CASPER BODRUM'A GÖZ DİKTİ

CASPER GÖZÜNÜ BODRUM'A DİKTİ !...


Casper'ın genç ve yakışıklı Müdür'ü Bodrum'a gözünü dikti.....

Türkiye'nin ençok satan ve bilinen bilgisayar markası Casper Bilgisayar ülke satış müdürü Cenk Dağcı geçen sene Tamer Karadağlı ve Bosporus Harley Davidson gurubu ile Bodrum turuna katılmıştı.Bu yıl yine 29 Ekim'de Bodrum'a gelecek olan ve Harley Davidson gurubu ile Türkiye turuna çıkacak olan Cenk Dağcı, Casper Şirketindeki başarılarının 110 kişilik satış ekibine borçlu olduklarını belirtti.                                                                                                                        

2011 yılında ödüllere doyamadıklarını açıklayan firma müdürü Dağcı, ekip çalışmasındaki başarılarının inanca, isteğe, insan ilişkilerine bağlı olduğunu ve ürün kalitelerinin de ayrıca yüksek olduğunu belirtti.                                          

Muğla bölgesi ve özellikle Bodrum'da geçen yıl büyük satış yakaladıklarını belirten Cenk Dağcı, ilk 2 ay da bu bölgedeki satışlarının geçen yılki ilk iki ay'a göre %15 arttığını ve Casper Bilgisayarlarını Turizm sektöründe faaliyet gösteren bütün otel,tatil köyü ve işletmelerinin özellikle tercih ettiğini belirtti.                     

Özel yaşamının bile %80 nin iş ile geçtiğini belirten Dağcı en büyük hobisinin Harley Davidson tutkunu olması ve Bodrum'a motoru ile yola çıkacağı günü iple çektiğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237