banner222
Öne Çıkanlar delfi mey bodrum bodrumda seyyar satıcılar burhan doğançay dedikodulu plus bodrum 29. bodrum cup yat yarışları
banner225

CENK DAĞCI'NIN BODRUM AŞKI BİTMİYOR
GOLDMASTER'E CENK DAĞCI DAMGASI


Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, bu gelişim ve teknolojileri 38 yıldır elektronik sektörüne taşıyan GoldMaster, Elektronik Sektöründe Lider Bir Firmanın Başında olan Ülke Müdürü Cenk Dağcı ‘yı, Goldmaster Firmasına Türkiye Koordinatörü olarak transfer ederek bir ilk’e de imza attı.

Aynı zamanda Novartis İlaç Kökenli olan Dağcı MEDİSANA MARKASI ALTINDA Sağlık alanında da yenilikçi ürünler geliştirdiklerini belirtip şöyle devam etti: "Geliştirdiğimiz mobil sağlık hizmetleri sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan evden tansiyon, nabız, şeker ve kalp ölçümleri yapılmaya başlandı. Sağlık ölçüm cihaz üretimlerimiz devam ediyor. Bu alanda da Ar-Ge'miz yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz.Bodrum bizim için çok önemli, özellikle Bodrum yarımadasındaki bütün yazlıkları ve tatil köyleri ile eğlence sektörüne hizmet veren işletmeleri GoldMaster ürünleri ile donatacağız..'' dedi.

Yüzde 20 büyürüz

Goldmaster Genel Müdürü Sinan Bora ise  krizi fırsata çevirme adına sektörde satın alma ya da birleşmelerin olabileceğini kaydetti. GoldMaster olarak yüzde 20'nin üzerinde büyüme hedeflediklerini aktaran Bora, “Gelen satın alma tekliflerine rağmen yüzde 100 yerli sermaye olan şirketimizi satmayı asla düşünmüyoruz. Çünkü bu markayı kolay oluşturmadık. GoldMaster'ı kendi markamızla dünyaya yaymak istiyoruz" dedi.

38 yıldır tüketici elektroniğinde yer alan GoldMaster'ın, 2010 yılı şubat itibari ile küçük ev aletleri pazarında yer almaya başladığını ve 2008 yılında başlayan 2 yıllık bir pazar araştırmasından sonra fiilen bu gruba dahil olduklarını belirten Bora, henüz 2.5 yıllık küçük ev aleti geçmişi olmasına rağmen GoldMaster olarak yılda 500 bin adet ürün ürettiklerini söyledi. Bora, 2 milyar TL büyüklüğündeki küçük ev aletleri pazarında şu an için yüzde 2 seviyesinde pazar payı olan GoldMaster'ın, ürünlerinin yüzde 25'ini Türkiye'de ürettiğinin altını çizdi. Bora, 2013 yılında 100 mevcut ve 20 yeni olmak üzere toplam 120 çeşit ürün ile 2 milyon adet ürün satışı yapmayı, sonrasında ise dakikada 4 adet ürün satmayı hedeflediklerini açıkladı. Bora, "2014 yıl sonu hedefimiz ise toplam 200 çeşit ürün grubunda 3.5 milyon ürün satmak ve pazarda yüzde 5-7 pay sahibi olarak lider 3 marka arasında yer almak" dedi.

Küçük ev aletleri pazarında 2 milyar TL'yi geçen bir hacmin mevcut olduğunu belirten Bora, "Araştırmalara baktığımızda bu yılsonunda pazarın yüzde 5 oranında bir büyüme gerçekleştireceğini görüyoruz. Pazarda 200'ü aşkın marka var ama pazar payı yüzde 1'in üzerinde olan yaklaşık 20 marka mevcut. Ancak pazarı tam olarak yönlendiren, domine eden toplam 7-8 marka var" diye konuştu.

Goldmaster Hakkında:

GoldMaster kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunuyor.GoldMaster, yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye'nin her yerinde kurmuş olduğu 500'ün üzerinde servis noktasıyla tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti ve kalitesi için uğraş veriyor.
GoldMaster, Türkiye'nin her yerinde uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olarak Türkiye'de ve Dünya'da ilk niteliği taşıyan yenilikçi ürünleri ve ürün gruplarındaki zengin ürün çeşidi ile varlığını sürdürüyor.
GoldMaster grubu üretim ve Ar-Ge gücüyle tüketici elektroniği alanındaki dünyanın en ileri teknolojilerini büyük bir hızla ve birçok uluslararası markanın bir adım önüne geçerek Türkiye'de ve Dünya'da tüketicilere sunuyor.
Teknoloji trendlerini yakından takip ederken, global üretim standartlarında hizmet veren ve ürünlerini; yenilikçi, lider ve tasarım felsefesiyle oluşturup kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşterilerine sunan Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster çatısı altında yaklaşık 4000 satış noktası bulunuyor.
GoldMaster’ın ürün grupları arasında; dijital uydu sistemleri, HD uydu alıcıları, oto ses ve görüntü sistemleri, LCD LED TV, navigasyon sistemleri, DVD-HD media player, MP3-MP4 oynatıcılar, cep telefonu, dijital fotoğraf ve kamera, ev sinema sistemleri, ses sistemleri, küçük elektrikli ev aletleri, yaşam konfor ürünleri, sağlık ürünleri, güvenlik sistemleri, uydu yan aksesuarları, bilgisayar ve çevre birimleri, diğer elektronik ürünler yer alıyor.

Anahtar Kelimeler:
GoldmasterCenk Dağcı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237