banner222
Öne Çıkanlar delfi mey bodrum bodrumda seyyar satıcılar burhan doğançay dedikodulu plus bodrum 29. bodrum cup yat yarışları
banner225

ÜNLÜ MODACI KÜÇÜK'TEN BÜYÜK PROJE


ÜNLÜ MODACI HÜSEYİN KÜÇÜK'TEN BÜYÜK PROJEÜnlü Modacı Hüseyin Küçük’ün zihinsel engelli çocukların yaptığı resimlerden yola çıkarak hazırladığı yeni koleksiyonunun lansmanı, Neslihan Kozanoğlu, Arzu Kunt, Ferihan Göksu, Turgay Kıran, Gönül Yazar, Arzu Özal  ve Melis Yelkenci’nin de aralarında bulunduğu cemiyet hayatından pek çok ismin katılımıyla gerçekleşti.

Ortadoğu, Kafkas ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Balkan Ülkeleri olmak üzere 30 ülkede “Hüseyin Küçük” markasıyla büyük bedeni farklı bir kimliğe taşımayı hedefleyen moda tasarımcısı Hüseyin Küçük,  sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.
Aylardır, zihinsel engelli çocuklarla ilgili pek çok farklı okulu ziyaret eden Hüseyin Küçük, çocukların çizdiği resimleri satın alarak farklı bir koleksiyon tasarladı…
Yaklaşık üç aydır, zihinsel engelli çocuklara eğitim veren pek çok farklı okulu ziyaret eden tasarımcı, çocukların çizdiği resimleri satın aldı. Bu resimlerin arasından üretilebilir olanları seçen Küçük, resimleri hiç değiştirmeden birebir aynılarıyla farklı ve dikkat çekici bir koleksiyon hazırladı.
Resimleri yapan çocuklarında katıldığı yeni koleksiyonun lansmanı Conrad Otel’de gerçekleşti.   Ayşe Azizoğlu’nun organize ettiği davete, Ferihan Göksu, Turgay Kıran, Arzu Kunt, Melis Yelkenci, Neslihan Kozanoğlu, Sibel Serin ve Gönül Yazar’ında bulunduğu cemiyet hayatından pek çok ünlü isimde katılarak Hüseyin Küçük’e destek verdi.
Anahtar Kelimeler:
Hüseyin Küçük

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237