banner222
Öne Çıkanlar sapa restaurant bar saklı resim sergisi sevtuğ kasapbaşoğlu bodrumda önce fiş sonra alışveriş veysel uyanık
banner225

DİBEKLİHAN TASARIM GÜNLERİ BAŞLIYOR.


 DİBEKLİHAN KÜLTÜR VE SANAT KÖYÜ’NDE TASARIM GÜNLERİ BAŞLIYOR.                                           Bodrum’da Yakaköy’de bulunan Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde,yeni yıla özel el emeği ürünlerin yer aldığı Tasarım Günleri 21 – 22 – 23 Aralık 2018 tarihlerinde Bodrumlularla buluşuyor.

Tasarımcıların birbirinden özgün çalışmalarının sergileneceği ve satışa sunulacağı etkinlikte el emeğine verilen değer ön planda tutulurken ziyaretçilerinde keyifli günler geçirmesi hedefleniyor. Üç gün sürecek olan etkinlikte; birbirinden güzel tasarımlarıyla seramik sanatçılarının yanı sıra özel tasarım aydınlatmalar, mine işçiliği olan aksesuarlar, Anadolu kültürünü yansıtan ürünler, deri aksesuar ve takılar, el işçiliği çanlar, bakır ve gümüş işçiliği olan takı ve aksesuarlar, porselen özel yapım bebekler ve ahşap baskı resimlerden oluşan tasarımlar yer alacak. Bodrum Sağlık Vakfı ve Yakaköy Engelli Sevgi Sanat Atölyesi’nin ürünlerinin de yer aldığı Tasarım Günleri’ndeDibeklihan’dabulunan Ivır Zıvır, Gonca Şenocak Gümüş ve Takı Atölyesi, Zula Otantik Giyim ve Özlen Ayata Tasarım Atölyesi’de etkinlik boyunca açık olacak.

Sıcak şarap ve birbirinden güzel lezzetleride bulabileceğiniz Tasarım Günleri, Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde bulunan Orhan Kemal Meydanı’ndamüzik eşliğinde gerçekleşecek ve üç gün boyunca10:00 – 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü yeni yılda sizlere sağlık, huzur ve mutluluklar diler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237