banner222
Öne Çıkanlar sapa restaurant bar saklı resim sergisi sevtuğ kasapbaşoğlu bodrumda önce fiş sonra alışveriş veysel uyanık
banner225

HARUN ANTAKYALI 'DAN '' DUVARRR '' SERGİSİ...

 


Harun Antakyalı "Duvarrr" Resim Sergisi                                      
                                                                                                                                                                                                         

 Ressam Harun Antakyalı Resim Sergisi 15 Aralık Cumartesi 15:00'de Bodrum Manastır Otel’de açıldı.Yaklaşık 1 ay sanatseverlerin beğenisine açık kalacak olan sergi sanatçının Bodrum’daki ilk sergisi. Bugüne kadar Ankara, İstanbul,İzmir,Antalya,Adana ve Türkiye’nin çeşitli İllerinde yüzden fazla sergi açan sanatçı geçen yıl Newyork’ta açtığı sergi ile ses getirmişti. 

Harun Antakyalı 1965'de İskenderun’da doğan sanatçı Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nü bitirdi. Özgür figür çalışmaları ile tanınan sanatçı, büyük yüzeylere yaptığı çalışmalarla da bilinmektedir. Büyük boyutta yaptığı duvar resimlerinde kendi dilinde kompozisyonlar oluşturmuştur. Tematik resimler yapan sanatçı yeri geldiğinde modernizme yeri geldiğinde toplumsal kirlenmeleri konu etmektedir. Kendini Kent İnsanı olarak tanımlayan sanatçı metropoller, sokakları ve o sokaklardaki iç mekanları resmediyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237