banner222
Öne Çıkanlar neşet ruacan denize en çok mavi yakışır suzan kardeş bodrumda bodrumbasın platformu bodrum marina yacht club
banner225

BODRUM'DA 7.IB GÖRSEL SANATLAR SERGİSİ AÇILDI.

 BODRUM’DA 7. IB GÖRSEL SANATLAR SERGİSİ AÇILDI. 

Bodrum Özel Marmara Koleji 2017-2019 IB Görsel Sanatlar Öğrencileri Sergisi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezinde açıldı. Bodrum Özel Marmara Koleji 12. sınıf öğrencilerinden Cansu Kayan, Esen Kayan, Katre Karabey, Leyla Addy ve Leyla Önal'ın, öğretmenleri Merve Savran rehberliğinde hazırlamış oldukları sergide 55 eser yer aldı.


IB Resim Öğretmeni Merve Savran da serginin açılış konuşmasında “Sergide her öğrenci farklı bir dünya, kendi konseptlerinde çalışmalar sergiledikleri için birazdan gezerken daha iyi anlayacaksınız. Onlar benim içim 2 yıl boyunca çok güzel işler çıkardılar çok emek sarf ettiler. Ben tekrar tekrar hepsiyle gerçekten gurur duyuyorum ve bunları sizin huzurunuzda bir kez daha söylemek istiyorum” dedi ve konuşmasının sonunda öğrencilere hediyelerini takdim etti.                         

Baskı, enstalâsyon, akrilik, sulu boya, kuru boya, yağlı boya, sprey boya, kolâj ve heykel tekniklerinden oluşan uzay, leyla, metropoller, jenerasyon ve Northampton temalarının yer aldığı sergi büyük ilgi gördü. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237