banner222
Öne Çıkanlar cumhuriyet balosu anadolu medeniyetleri ahmet çevik sonsuzluğa doğru mavi meyhane
banner225

Dünya Fenerbahçeliler Gününde Taraftar Bodrum'da Trafo'yu Patlattı


DÜNYA FENERBAHÇELİLER GÜNÜNDE BODRUM'DA TRAFO PATLADI

 

Dünya Fenerbahçeliler günü nedeniyle, Bodrum Fenerbahçeliler Derneği tarafından Bodrum da Trafo Cafe de muhteşem bir kutlama düzenlendi. Pusula Gurubunun sahne aldığı kutlama gecesine yaklaşık bin Fenerbahçe taraftarı katıldı. Geceye katılanlar arasında Bodrum ve İstanbul dan çok sayıda kongre üyeleri yeraldı...Bodrum Eski Kaymakamı Cumhur Taşbaşı'da davetliler arasındaydı. Ali Koç'un mektubunun okuduğu gece yoğun ilgi gördü.


Bodrum'da Eski Fenerbahçe Kulübü başkanlarından Ali Şen, sarı lacivertli takımın, İstanbul'da yeni yapılan havalimanına bir gün mutlaka Avrupa Şampiyonu olarak ineceğini iddia etti...

Geceye Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen ve oğlu Metin Şen de katıldı. Gece de bir konuşma yapan Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı turizmci işadamı Mert Sayın “Sayın Kocadon’nun Fenerbahçe Yönetim Kuruluna Aziz Yıldırım tarafından aday gösterilmesi Bodrumun marka değerinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Burada önemli olan Kocadon’un kazanması veya  kaybetmesi değil, önemli olan Bodrum un marka değerinin ne kadar yüksek olduğunu görebilmesi. Önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe Kongre üyelerinin büyük çoğunluğunu Bodrumda yaşayanlardan oluşacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

Ali Şen, dünyanın farklı yerlerinde Fenerbahçe taraftarları olduğunu ve kulübün daha da büyüyeceğini belirterek, mutlaka 1 milyon üyeye ulaşacaklarına inandığını söyledi. Daha önce "Bir gün gelip Yeşilköy Havaalanı'na Avrupa şampiyonu Fenerbahçe inecek" dediğini hatırlatan Şen, " O seneden bu tarafa çok geçti. Şimdi de 3'üncü havaalanına inecek. Büyük yaptılar ki biz oraya sığalım. Yeni havalimanına bir gün mutlaka Avrupa şampiyonu olarak ineceğiz." dedi. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Şen ise "19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü"nün daha da muhteşem olmaya başladığını söyledi.

Sosyal medyadan "Yeniden" sloganı ile kampanya başlattıklarını kaydeden Şen, "Yeniden"in taraftarın potansiyelini, kulübün, camianın büyüklüğünü tekrar göstereceğini ifade etti. Ali Şen, 36-37 bin civarında kombine satışının, taraftarın kulübe sahip çıktığının bir göstergesi olduğunu dile getirerek, 4 Haziran'dan itibaren gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi.

Şen, "Yönetim kurulu başkanımızla bu saygıya, sevgiye layık olmaya çalışacağız. Bundan sonra başkanımız sayesinde Fenerbahçe artık kavga etmeyen, dost elini uzatan ama bir o kadar da kendi haklarını çatır çatır koruyan bir yönetim anlayışı ile yönetilecek." diye konuştu.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Gürel Aydın da gecede kulüpte 40 yıllık üyeliği anısına Akman Harmankaya'ya plaket verdi. Gecenin sonunda muhteşem bir havaii fişek gösterisi düzenlendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237