banner222
Öne Çıkanlar mithat can özer gülşen mehmet dağoğlu Şarkıcı Ata nejat işler
banner225

Ünlüler Yarıştı, Oakley-Matador KazandıVODAFONE RED FAMOUS CUP’ YELKEN YARIŞLARININ GALİBİ OAKLEY-MATADOR TEKNESİ OLDU…

“Vodafone Red Famous Cup’ta sadece yelkenler değil, HTC ONE MİNİ ile çekilen fotoğraflar da yarıştı”

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina  tarafından VODAFONE  RED ve HTC’nin katkıları ile  MARINA YACHT CLUB BODRUM ‘un düzenlediği Vodafone Red Famous Cup yelken yarışlarının sekizincisi 21-22 Eylül tarihlerinde Bodrum'da gerçekleşti.

Her sene yeni bir heyecan ve farklı isimlerle gerçekleşen “ Vodafone Red Famous Cup”ta  bu sene;  Gani Müjde, Belma Canciğer Müjde,Alp Kırşan, Ivana Sert, Sarp Akkaya, Kaya Akkaya, Berke Üzrek, Pascal Nouma, Mehmet Aslantuğ, Berna Laçin, Billur Kalkavan, Buğra Bahadırlı, Burak Hakkı, Kenan Vural, Tayanç Ayaydın, Ece Erken, Akın Altan,Hande Subaşı, Zeyno Gönenç, Yonca Evcimik,Ozan Güven, Bekir-Göksu Derya Aksoy,Serbest Dalgıç Şahika Encümen,Ece Vahapoğlu,Ümit Erdim,Ersin Korkut,Güneri Civaoğlu,Fatih Erkoç gibi ünlü isimler yarışçılarla birlikte rüzgara karşı yelken açtılar.

Yarışın ilk gününde Bodrum Kalesi açıklarından start alan tekneler,16-20 knot kuzey-kuzey batıdan esen rüzgar ile 17 millik Bodrum - Kıstak Adası - Bodrum offshore rotasında yarıştılar.Yarışın ikinci gününde ise rüzgarın 25-27 knot esmesi nedeniyle yarış iptal oldu.

 

Ödül töreni 22 Eylül Pazar günü Marina Yacht Club Bodrum’da  Gani Müjde sunumu ile başladı. IRC 1 Sınıfı birincisi VODAFONE BOREAS, IRC 2 Birincisi OAKLEY MATADOR, Irc 3 Birincisi EFES-PORAZ,Irc 4 birincisi 3 T, Destek sınıfı birincisi HARMAN tekneleri oldu.Vodafone Red Famous Cup IRC Genel sınıfı Birincisi OAKLEY Matador teknesi ile Cüneyt Büyükuçak ve ekibi oldu.

 

Teknelere dağıtılan HTC ONE MİNİ akıllı telefon ile çekilen fotoğraflar arasında yapılan yarışmada BERNA LAÇİN çektiği fotoğraf en iyi fotoğraf hikayesi seçildi.Birinci seçilen fotoğrafın çekildiği EXIT teknesi ekibine HTC ONE MİNİ akıllı telefonlar HTC Orta Avrupa CEO’su Andre Lönne tarafından hediye edildi.

 

 Yarışçılar ödüllerini sanat, spor, basın ve siyaset camiasının en önde gelen isimlerinden aldıktan sonra, Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrası’nın gönülleri fetheden şarkıları ve enfes müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu attılar.


 

VODAFONE RED FAMOUS CUP 2013 GENEL SONUÇLARI:

1.OAKLY MATADOR-CÜNEYT BÜYÜKUÇAK

2.ANY WAY BORA TURAN
 

3.SUN PARK HOTELS-SAİL&SAİL-MUSTAFA YURTBULMUŞ

 

VODAFONE RED FAMOUS CUP GRUP SONUÇLARI

IRC 1

1.VODAFONE BOREAS-KAAN ÖZGÖNENÇ

2.LAVENDER-AHMET TUSAVUL

3.SKY MARİNE-AQUAVIT-ÇAĞATAY ÖNÜR

 

IRC 2:

1.OAKLEY MATADOR-CÜNEYT BÜYÜKUÇAK

2.ANY WAY- BORA TURAN

3.SUN PARK HOTELS-SAİL&SAİL MUSTAFA YURTBULMUŞ

 

IRC 3:

1.EFES-POYRAZ SİNAN SÜMER

2.DYO MARİNE-ARES SAİLİNG-AKIN AKBALIK

3.EGE GOLDEN YACHT-ZİYA KALAYCIOĞLU

 

IRC 4:

1.3 T-TOLGA TÜFEK

2.MİHO- MURAT OKAY

3.MELTEM-HİDAYET KABAÇAM

 

DESTEK SINIFI:

1.HARMAN-CEMRE METİN

2.JASSY II-CİHAN ASAL

3.ADVENTURE-EFLATUN CAN ÜÇER

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237