banner222
Öne Çıkanlar mithat can özer gülşen mehmet dağoğlu Şarkıcı Ata nejat işler
banner225

Vodafone Red Famous Cup Başlıyor


ÜNLÜLER FAMOUS CUP İÇİN BODRUMDABodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü(BAYK)
ve Milta Bodrum Marina tarafından VODAFONE RED ve HTC’nin katkıları ile MARINA YACHT CLUB BODRUM ‘un düzenlediği Vodafone Red Famous Cup yelken yarışlarının sekizincisi 21-22 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.                                                  


Her sene yeni bir heyecan ve farklı isimlerle yarışılan “ Vodafone Red Famous Cup”ta bu sene Gani Müjde, Ivana Sert, Sarp Akkaya, Kaya Akkaya, Berke Üzrek, Pascal Nouma, Mehmet Aslantuğ,Berna Laçin, Billur Kalkavan, Buğra Bahadırlı, Burak Hakkı, Kenan Vural, Tayanç Ayaydın, Ece Erken, Akın Altan, Banu Zorlu, Nebil Özgentürk, Hande Subaşı,Zeyno Gönenç, Yonca Evcimik, Başak Sayan, Ozan Güven, Bekir-Göksu Derya Aksoy,Serbest Dalgıç Şahika Encümen,Ece Vahapoğlu gibi isimlerin davet edildiği bu keyifli organizasyonda, yarışmacılarla birlikte rüzgara karşı yelken açacaklar.


Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan “Vodafone Red Famous Cup” yelken yarışında; her bir yelkenli Türkiye’nin gülümseyen bir yüzü, değerli bir sanatçıyı konuk ederek heyecanlı bir maratona hazırlanıyor. Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran “Vodafone Red Famous Cup” 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum’da, yelken turizmi de gelişiyor.

Ödül töreni sırasında Vodafone Red ve HTC tarafından akıllı cihazlar hediye edilecek.
22 Eylül Pazar akşamı MARİNA YACHT CLUB BODRUM JAZZ BAR’ da düzenlenen ödül töreninde yarışmacılar ödüllerini sanat, spor, basın ve siyaset camiasının en önde gelen isimlerinden aldıktan sonra katılımcılar ödül töreninin ardından Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrasının gönülleri fetheden şarkıları ve enfes müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacaklar.

Vodafone Red Famous Cup yelken yarışlarına son kayıt 20 Eylül 2013, Cuma günü 17.00’a kadardır.

Anahtar Kelimeler:
Famous Cup

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner235

banner238

banner239

banner215

banner212

banner218

banner237